Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Projekt „Zorientowany Senior”

18 listopada 2017, godz. 09:00 - 12:00

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w projekcie pt. „Zorientowany Senior” realizowanego w ramach programu Wrocławski Fundusz Małych Inicjatyw (www.wfmi.pl) finansowanego ze środków gminy Wrocław.

Projekt „Zorientowany Senior” polega na promocji aktywności ruchowej i umysłowej Seniorów poprzez zorganizowanie spaceru na orientację wraz z przeprowadzeniem zawodów wykorzystując przy tym infrastrukturę do orientacji terenowej w Parku Wschodnim wykonaną w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego (www.znajdzsiewlesie.pl/park-wschodni/). Projekt realizowany jest od października do końca listopada tego roku.

W ramach projektu zaplanowane są:

  • szkolenie i trening w Parku Grabiszyńskim w dniu 13 listopada (poniedziałek)
  • finał projektu w formie zawodów w Parku Wschodnim w dniu 18 listopada (sobota) lub rezerwowo 25 listopada

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. Zapewniamy dla wszystkich uczestników medale, dla najlepszych zawodników dyplomy oraz poczęstunek i dobrą zabawę!

Państwa zadaniem będzie jedynie zorganizowanie grupy chętnych i przekazanie nam wcześniej listy osób. Zapraszamy Państwa do uczestniczenia w projekcie.

Jeśli byliby Państwo zainteresowani prosimy o kontakt na adres e-mail: kciezkowska@wp.pl lub numer telefonu 508 831 646 (Jolanta Krężel). Zapisy trwają do 9 listopada.

Szczegóły

Data:
18 listopada 2017
Czas:
09:00 - 12:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Katarzyna Ciężkowska-Szymańska
Telefon:
508 831 646
Email:
kciezkowska@wp.pl

Miejsce

Park Wschodni
Park Wschodni
Wrocław, Dolnośląskie Polska