Gazeta Senior

Gazeta Senior Wrocław – 02/2020 już jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej jak i tradycyjnej. Zapraszamy do czytania oraz rozpowszechniania.

Gazeta Senior – Dolny Śląsk – 02/2020 – Przeczytaj wydanie

W numerze m.in.

 • BOHATERKI SANATORIUM MIŁOŚCI
  Nie mogło zabraknąć w takim wydaniu rozmowy z bohaterkami programu “Sanatorium Miłości”. Od czasu emisji pierwszego odcinka ich życie zmieniło się nie do poznania. Więcej szczegółów zdradzają w szczerej rozmowie pt. Zmienić w Polsce spojrzenie na seniorów: Joanna, Małgosia, Walentyna, Teresa, Nina i Wiesia.
 • MIŁOŚĆ W SANATORIUM – DZIENNIK KURACJUSZKI. KSIĄŻKA ELEONORY DWORAK
  Zaczęła pisać na emeryturze, choć z wykształcenia jest malarką. Wprowadza w swoje powieści trochę autobiograficznych wątków, ale publikuje pod pseudonimem. W końcówce roku wyszła jej książka „Miłość w sanatorium”. Polecamy rozmowę o późnym pisaniu i fragment książki. Zapowiada się interesująco.
 • SANATORYJNY NIEZBĘDNIK
  Wyjazd do sanatorium to wyzwanie pod wieloma względami, ale przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem. Jak przygotować się mentalnie do tego sprawdzianu naszych możliwości podpowiada zaprawiona w sanatoryjnych pobytach Joanna Ciechanowska-Barnuś. Autorka Seniorałek w Nowym Roku w nowej odsłonie!
 • KOMPENDIUM WIEDZY O WYJAZDACH DO SANATORIUM NA NFZ W 2020
  19 lipca 2019 r. weszły w życie nowe regulacje dotyczące kierowania na leczenie uzdrowiskowe lub rehabilitację uzdrowiskową. O czym musisz wiedzieć, jeśli chcesz jechać do sanatorium na NFZ? Ile kosztuje sanatorium na NFZ? Za co NFZ nie płaci? Ile czeka się na sanatorium? Gdzie sprawdzić kolejkę? I wiele innych ważnych informacji zebranych w jednym materiale i już dziś opublikowanych pod linkiem: https://www.gazetasenior.pl/sanatorium Zapamiętajcie go, ponieważ pod nim zawsze znajdziecie aktualne informacje i zapowiedź zmian dot. leczenia uzdrowiskowego.