Gazeta Senior

Gazeta Senior Wrocław – 02/2021 już jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej jak i tradycyjnej. Zapraszamy do czytania oraz rozpowszechniania.

Gazeta Senior – Dolny Śląsk – 02/2021 – Przeczytaj wydanie

W numerze m.in.

 • MIŁOŚĆ W SANATORIUM PO KORONAWIRUSIE
  Ich wspólna podróż rozpoczęła się w Uzdrowisku Ustroń, gdzie kręcono Sanatorium Miłości. Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz byli bohaterami drugiego sezonu. Choć programu nie wygrało żadne z nich, dzisiaj mówią, że wygrali najważniejsze – miłość. Para ma za sobą trudne chwile, bowiem obydwoje przeszli COVID-19. Bohaterowie Sanatorium Miłości zdają sobie sprawę, że choć choroba minęła, to rehabilitacja jest konieczna. Eksperci od dawna nie mają wątpliwości – zmiany w organizmie nie kończą się wraz z ostatnim objawem choroby. Dlatego para postanowiła wrócić tam, gdzie się poznali, aby poddać się kompleksowej rehabilitacji.
 • OSZUSTWA A COVID-19, PYTANIA I ODPOWIEDZI
  W miarę rozprzestrzeniania się nowego koronawirusa nieuczciwi przedsiębiorcy reklamują i sprzedają produkty, które rzekomo zapobiegają infekcji lub ją leczą. W związku z trwającą akcją szczepień przeciw COVID-19 również pojawiły się nowe legendy. Jak wyłudzają pieniądze od seniorów? Sprawdź!
 • SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19 DLA SENIORÓW, PYTANIA I ODPOWIEDZI
  15 stycznia ruszył proces rejestracji na szczepienia przeciw COVID-19 dla grupy numer jeden, w której znajdują się seniorzy. Procedura jest prosta i bezpieczna. Szczepienia są dla seniorów dobrowolne i darmowe.
 • NAUKA PRZECIW PANDEMII, BIAŁA KSIĘGA
  Nauka przeciw pandemii to inicjatywa zrzeszająca ekspertów środowiska naukowego pod przewodnictwem prof. Andrzeja M. Fala. Naukowcy połączyli siły na rzecz popularyzacji rzetelnej informacji dotyczącej szczepień przeciw COVID-19 i innowacyjnych technologii zastosowanych w szczepionkach. Efektem prac jest m.in. BIAŁA KSIĘGA.
 • NOWA TELEWIZJA DLA SENIORÓW, POKOLENIA
  Rozrywka, inspiracje i lepsza orientacja we współczesnym świecie – to właśnie mogą znaleźć widzowie w programach pierwszej internetowej telewizji tworzonej dla dojrzałych widzów. Telewizja Pokolenia ma już prawie milion widzów.