Gazeta Senior

Gazeta Senior Wrocław – 05/2019 już jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej jak i tradycyjnej. Zapaszmy do czytania oraz rozpowszechniania.

Gazeta Senior – Dolny Śląsk – 05/2019 – Przeczytaj wydanie

W numerze m.in.

 • Kreatywny jak SENIOR
  Tym numerem chcemy zainspirować do podjęcia wyzwania KREATYWNY JAK SENIOR! Polscy seniorzy nie przestają zaskakiwać pomysłami na twórczą emeryturę. Co więcej, niewiele może im przeszkodzić w realizacji tych marzeń. Na łamach wydania znajdziecie sylwetki inspirujących seniorek i seniorów, a także osób i organizacji, które działają na rzecz osób starszych w sposób wymykający się schematom. Od Krystyny Rydz i zespołu Zakręcone Babki po unikalną rehabilitację w formie zabawy z nutką rywalizacji. Wystarczy chcieć. A Joanna Ciechanowska-Barnuś w Seniorałce zabierając głos w sprawie kreatywności trochę tłumaczy skąd te pokłady. Sięgajcie do nich jak najczęściej.
 • Łódź kreuje dla seniorów
  Łódź kreuje dla seniorów po raz kolejny. Przed nami VI Łódzkie Senioralia, na które zapraszamy seniorów z całej Polski. Moc atrakcji podczas inauguracji m.in. bezpłatny koncert Skaldów to doskonały pretekst do zorganizowania wycieczki klubowej. I nie zapomnijcie zagłosować na swojego faworyta w ogólnopolskim konkursie Drzewo Pokoleń!
 • SPORT+
  Jeszcze kilka lat temu tematyka sportowa rzadko gościła na łamach „Gazety Senior”, dziś jest zgoła inaczej. Prezentujemy ciekawe i sprawdzone inicjatywy sportowe, po które sięgają seniorzy tj. program trener senioralny, igrzyska dla seniorów, Kartę Multisport Senior i zajęcia dla seniorów w klubach MRS.SPORTY. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy, jeśli jeszcze macie opory przed podjęciem aktywności fizycznej, poczytajcie, jak skutecznie zwalczają je inni seniorzy.
 • Turystyka senioralna
  Wiele praktycznych informacji znajdziecie w dziale Turystyka. Sezon urlopowy zbliża się wielkimi krokami, należy się do niego dobrze przygotować. Oferta jest przebogata.