Gazeta Senior

Gazeta Senior Wrocław – 06/2019 już jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej jak i tradycyjnej. Zapaszmy do czytania oraz rozpowszechniania.

Gazeta Senior – Dolny Śląsk – 06/2019 – Przeczytaj wydanie

W numerze m.in.

  • Seks seniorów FAKTY i MITY
    W numerze także: obalamy mity na temat seksu seniorów. Dowiadujemy się od Jurka Dudzika – co to jest sex, nie mylić z seksem. Mamy dobre wiadomości dla zawałowców, którzy dziś nie muszą rezygnować z uciech cielesnych. Przedstawiamy najnowsze osiągnięcia współczesnej nauki dotyczące leczenia zaburzeń erekcji. Dowiecie się, jak dbać o zęby i protezę, ponieważ nie jest to obojętna kwestia dla udanego życia intymnego. Nie zapominamy o Afrodyzjakach ukrytych w owocach i warzywach, A jeśli znaleźliście się w ryzykownej sytuacji, podpowiemy, jak testować się na HIV w XXI wieku?
  • Czerwcowe wydarzenia. POLECAMY
    Czerwiec to wiele interesujących spotkań i atrakcji. Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia dwóch wyjątkowych wydarzeń: Sopockich Dni Seniora i 19. Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Seniorów w Bydgoszczy. Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających moc atrakcji. Ponadto Seniorzy z Krakowa inspirują najnowszą produkcją filmową pt. Czas aktywnego seniora. O przygotowaniach do nakręcenia tego obrazu już pisaliśmy, dziś donosimy o udanej premierze. A Wrocław szykuje się do III Forum Seniora.