Gazeta Senior

Gazeta Senior Wrocław – 07/2019 już jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej jak i tradycyjnej. Zapaszmy do czytania oraz rozpowszechniania.

Gazeta Senior – Dolny Śląsk – 07/2019 – Przeczytaj wydanie

W numerze m.in.

  • Dziadkowie wnukom
    W numerze mnóstwo materiałów na temat relacji z wnukami. Podpowiemy, jak uaktualnić wiedzę na temat wyzwań dzisiejszych czasów. Sięgamy do sentymentalnych smaków. Podsuwamy lektury dla dzisiejszej młodzieży i pomysły na wspólne spędzanie czasu oraz przekazanie tego, co babcia i dziadek najcenniejszego mogą dać kolejnemu pokoleniu. A nade wszystko zachęcamy do refleksji nad kondycją naszych relacji z wnukami. Na okładce goszczą wyjątkowi dziadkowie, którzy napisali książkę nie tylko dla swoich wnuków. O tym, jak do tego doszło i jak wyglądał proces twórczy, dowiecie się od nich samych.
  • DODATEK TURYSTYCZNY
    Mnóstwo ciekawych propozycji w obszernym DODATKU TURYSTYCZNYM. Od propozycji niskobudżetowych, na każdą kieszeń, po ekskluzywne SPA. Od wyjazdów krajowych, blisko domu, po zagraniczne wypady. Dodatkowo porady i wskazówki, jak spakować się na wczasy z wnukami, wybrać ubezpieczenie czy dojechać w trudno dostępne zakątki kraju.
  • Nowości!
    W wydaniu również kilka nowych i wyjątkowych inicjatyw. W Krakowie rusza Letnia Akademia Lidera, a Wrocław wystartował ze Szmaragdową Kartą Seniora dla dziewięćdziesięciolatków.