Gazeta Senior

Gazeta Senior Wrocław – 08/2019 już jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej jak i tradycyjnej. Zapaszmy do czytania oraz rozpowszechniania.

Gazeta Senior – Dolny Śląsk – 08/2019 – Przeczytaj wydanie

W numerze m.in.

  • MODA I URODA
    Wybierającym się na urlop i powracającym z niego prezentujemy wiele ciekawych porad dot. urody. Od naturalnych, domowych sposobów po zabiegi medycyny estetycznej, które już nie szokują, stają się powoli tylko jednym z ceremoniałów urodowych. W dodatku turystycznym przyjrzeliśmy się także rytuałom z różnych stron świata. Dowiecie się, jak dbają o urodę seniorki z Francji, Szwecji, Japonii i innych zakątków globu. Gorąco polecamy.
  • DODATEK TURYSTYCZNY  
    Wakacje w pełni, ale za chwilę przyjdzie jesień, temperatury staną się bardziej przyjazne. To dobry czas, aby zaplanować chwilę wypoczynku wolnego od wakacyjnego zgiełku. Zbliżający się sezon niski to najlepsze warunki i ceny. Zapraszamy do przejrzenia w DODATKU TURYSTYCZNYM ofert ośrodków, które chętnie goszczą seniorów. Ponadto na stronach DODATKU garść porad, wskazówek i refleksji dot. podróży na emeryturze.
  • CIEKAWOSTKI I NOWOŚCI 
    Tradycyjnie już piszemy o wyjątkowych inicjatywach. Poznań przedstawia animatorki senioralne, Kraków stawia na wolontariat seniorów.