Gazeta Senior

Gazeta Senior Wrocław – 10/2019 już jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej jak i tradycyjnej. Zapaszmy do czytania oraz rozpowszechniania.

Gazeta Senior – Dolny Śląsk – 10/2019 – Przeczytaj wydanie

W numerze m.in.

 • ŚWIATOWY DZIEŃ CHOROBY ALZHEIMERA
  21. września obchodziliśmy Światowy Dzień Choroby Alzheimera. Nie chcemy, aby tak ważna data zaznaczyła się tylko kilkoma wzmiankami w mediach o trudnym losie chorych i ich opiekunów. Dlatego w tym numerze znajdziecie dodatek o chorobie Alzheimera, a w nim wskazówki dot. pierwszych niepokojących objawów, prawdziwe historie chorych i ich opiekunów, najnowsze doniesienia naukowe oraz refleksje naszych redaktorek-seniorek. Gorąco polecamy lekturę.
 • MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL „ENERGIA DOJRZAŁOŚCI” BIAŁORUŚ
  Jak mało wiemy o naszych sąsiadach z Białorusi uświadomiła nam wizyta redaktora „Gazety Senior” w Mińsku na Międzynarodowym Festiwalu „Energia Dojrzałości”. Relację z wydarzenia i garść refleksji znajdziecie w materiale naszego korespondenta Andrzeja Wasilewskiego.
 • KU REFLEKSJI
  Wystawa po/wy/miary, czyli ludzie ludziom. Jeżeli będziecie we Wrocławiu do 24 listopada br., koniecznie zajrzyjcie na wystawę po/wy/miary do Pawilonu 4 Kopuł. O czym rzecz? Kilka słów skreślił Jerzy Dudzik.
 • WYDARZENIA SENIORALNE JESIEŃ 2019 
  Jesień to moc wydarzeń senioralnych. Wciąż trwają Dni Seniora we Wrocławiu, za chwilę rozpoczną się Senioralni.Poznań, zapraszamy na Targi Seniora w Krakowie i na Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR. Stolica również zachęca do udziału w Warszawskich Dniach Seniora, zapraszamy na Jarmark Kreatywności organizowany przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich. Szczegóły w numerze, a także na bieżąco na stronie internetowej GazetaSenior.pl i Facebooku.
 • SENIORZY SENIOROM
  Ponadto w aktualnym numerze mnóstwo ciekawych artykułów od redaktorów-seniorów. Pamiętacie, że „Gazetę Senior” tworzą dla Was seniorzy?