Gazeta Senior

Gazeta Senior Wrocław – 12/2019 już jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej jak i tradycyjnej. Zapraszamy do czytania oraz rozpowszechniania.

Gazeta Senior – Dolny Śląsk – 12/2019 – Przeczytaj wydanie

W numerze m.in.

  • DJ WIKA – SYMBOL ZMIANY
    Bohaterka z okładki 15 grudnia skończy 81 lat. Biografia Wirginii Szmyt obrazuje, jak wielka zmiana dokonała się wśród samych seniorów, otoczenia osób starszych i w postrzeganiu starzenia przez społeczeństwo. Wciąż wiele wymaga poprawy, ale zrobiliśmy już pierwsze kroki w dobrym kierunku. Gorąco polecamy ciekawą rozmową z DJ Wiką!
  • KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE
    To nie tylko slogan. Jeśli dziś mamy chęci i odrobinę dobrej woli, to każdy senior znajdzie aktywność i miejsce dla siebie. Oczywiście przyjrzeliśmy się tylko wybranym projektom, które znalazły uznanie w oczach naszych redaktorów-seniorów. Na warsztat wzięliśmy m.in. brydż, taniec, śpiew, relacje międzypokoleniowe, rzeczników seniora, targi itd.
  • WOLNIEJ W STRONĘ STAROŚCI
    W numerze również wiele aktualnych i ciekawych doniesień na temat zdrowia seniorów. Ponieważ środowisko ma coraz większy wpływ na nasze zdrowie, nie pomijamy ekologii. Pamiętajcie, zawsze jest dobry czas na zmiany, a Gazeta Senior zachęca do nich w każdym wydaniu.