Zaproszenie 5 grudnia

Zaproszenie 5 grudniaFundacja Aktywny Senior przyłącza się do Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego i jego zaproszenie wolontariuszy oraz koordynatorów i opiekunów działających na terenie Wrocławia na wspólne świętowanie Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. 5 grudnia to Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

Spotkanie odbędzie się 5 grudnia 2019 roku w Kinie Nowe Horyzonty. Będzie to okazja, by docenić pracę wolontariuszy, podziękować za ich czas i zaangażowanie. Każdy, kto zechce uczestniczyć w świętowaniu, będzie mógł obejrzeć film „Na noże”, który niebawem wchodzi na ekrany kin.

Podczas wydarzenia zostaną także ogłoszone konkursy dla wolontariuszy: Ośmiu Wspaniałych (dedykowany wolontariuszom ze szkół) oraz Wrocławskie Oblicza Wolontariatu (przeznaczony dla wolontariuszy z organizacji, instytucji, firm).

Program wydarzenia:

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy, których dokonać może koordynator lub opiekun wolontariuszy. W wiadomości należy przekazać informację o ilości potrzebnych wejściówek oraz wskazać osobę, która w imieniu instytucji dokona ich odbioru (wejściówki należy odebrać w dniu wydarzenia od g. 17.15 w Kinie Nowe Horyzonty).

Prosimy, by zadeklarowana liczba wejściówek stanowiła rzeczywistą liczbę osób uczestniczących w wydarzeniu.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 29.11.2019 r. pod adresem: centrum@wolontariat.wroclaw.pl
Ilość miejsc jest ograniczona, z tego względu obowiązuje kolejność zapisów.

Więcej szczegółów na stronie: www.wolontariat.wroclaw.pl

W razie pytań prosimy o kontakt z Miejskim Centrum Wolontariatu:
tel. 71 77 24 990 oraz 71 77 24 991