Gazeta Senior

Gazeta Senior Wrocław – 5/2018 już jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej jak i tradycyjnej. Zapaszmy do czytania oraz rozpowszechniania.

Gazeta Senior – Dolny Śląsk – 5/2018 – Przeczytaj wydanie

W numerze m.in.

  • Rzecznik Seniorów
    Polecam rozmowę z Celiną Maciejewską-pierwszym w kraju Rzecznikiem ds. Seniorów powołanym w Łodzi. Pani Rzecznik interweniuje i działa na rzecz seniorów. Czym dokładnie się zajmuje, z jakimi problemami zgłaszają się seniorzy, opowiedziała Gazecie Senior.
  • Zaopiekowany Senior
    Zdrowie, bez niego ani rusz. Zebraliśmy mnóstwo informacji, jak zadbać o siebie i co nowego pojawiło się w ofercie zdrowotnej dla seniorów. Dla nieformalnych opiekunów rodzinnych, których wśród osób starszych nie brakuje, także trochę ciekawostek.
  • Turystyka Senioralna. Wczasy oraz lato w pięknym mieście!
    Letnie wakacje za pasem, wielu seniorów planuje odpoczynek. Garść ofert i propozycji, gdzie jeszcze można wybrać się w rozsądnej cenie znajdziecie w rubryce turystycznej. Polecamy także odwiedzenie Wrocławia, który okazał się najlepszym europejskim kierunkiem turystycznym wygrywając prestiżowy konkurs European Best Destination 2018 (więcej w wydaniu). Zapraszamy seniorów z całej Polski na bezpłatne spacery z przewodnikiem po tym pięknym mieście.