Gazeta Senior

Gazeta Senior Wrocław – 6/2018 już jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej jak i tradycyjnej. Zapaszmy do czytania oraz rozpowszechniania.

Gazeta Senior – Dolny Śląsk – 6/2018 – Przeczytaj wydanie

W numerze m.in.

 • Dojrzali modele poszukiwani
  Agencja Evergreen Models to pierwsza w Polsce agencja modeli dojrzałych. Starzenie się społeczeństwa ma wiele ciekawych konsekwencji i modelka 80+ już nie dziwi. Jeżeli jesteście otwarci na przeżycie przygody, zapraszamy do spróbowania swoich sił w tej ciekawej branży!
 • UOKiK ostrzega
  UOKiK ostrzegał przed Centrum Medycznym św. Franciszka. Spółka postanowiła szybko zmienić nazwę, ale nie przestała sprzedawać seniorom wieloletnich i drogich pakietów medycznych, z których nie sposób zrezygnować. 
 • Seniorzy na uniwersytetach
  Uczelnie otwierają się na seniorów i pojawiają się ciekawe innowacje. O przygotowaniach do kształcenia tandemowego (juniora i seniora) prof. Krzysztof Hajder z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 
 • Remontujemy łazienkę seniora
  Osteoporoza, złamania i wypadki w domu spędzają sen z powiek seniorom. Jednym z najbardziej niebezpiecznych miejsc w domu jest łazienka – dochodzi w niej do 50 proc. wypadków. Tylko w Gazecie Senior rozpoczynamy cykl, jak można połączyć bezpieczeństwo i piękno remontując łazienkę. 
 • Dodatek turystyczny
  W Dodatku Turystycznym znajdziecie oferty last minute oraz mnóstwo rabatów i ofert specjalnych na jesiennej wypady. Poza tym garść porad i wskazówek m.in. jak sprawdzić biuro podróży i bezpiecznie wrócić z wakacyjnych wojaży, po polecane książkowe propozycje.