Gazeta Senior

Gazeta Senior Wrocław – 7/2018 już jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej jak i tradycyjnej. Zapaszmy do czytania oraz rozpowszechniania.

Gazeta Senior – Dolny Śląsk – 7/2018 – Przeczytaj wydanie

W numerze m.in.

 • Do szkoły by się szło
  Praktycznie w każdym numerze opisujemy innowacje w edukacji seniorów i dla seniorów. W wydaniu m.in. materiał o trzeciej edycji psychogerontologii na Uniwersytecie Wrocławskim, zajęciach w TEB Edukacja oraz ważne e-adresy – źródła wiedzy.
 • HIV wiek nie gra roli
  Wakacje to czas sprzyjający przypadkowym kontaktom. Zakażenie wirusem HIV może zdarzyć się zawsze i wszędzie, bez względu na wiek – dotyka także seniorów. Nie lekceważ kłopotów ze zdrowiem, to może być zwiastun choroby.
 • RODO
  RODO, czyli cztery litery, które wprowadziły sporo zamieszania. Czy szpital może odmówić udzielenia informacji? – Wyjaśniają prawnicy.
 • Opieka w praktyce
  Raport NIK nie napawa optymizmem, polskie gminy kiepsko wywiązują się z obowiązku zapewnienia opieki osobom starszym. Z drugiej strony są miejsca na mapie Polski, które wychodzą naprzeciw seniorom i wprowadzają ciekawe rozwiązania: recepta na życie, koperta życia, tele-anioł. Rozwija się również oferta prywatnych domów opieki.
 • Wydarzenia dla seniorów!
  Targi seniora, dni seniora, jarmarki, pikniki i inne atrakcje!
 • Dodatek turystyczny
  W Dodatku Turystycznym znajdziecie ciekawe relacje z zagranicznych wojaży seniorów, oferty last minute i atrakcyjne rabaty na jesienne wczasy, także rehabilitacyjne.