NGO 2017 - Targi

Na terenie Zajezdni Dąbie (Tramwajowa 1-3) w dniu 07.10.2017 odbędą się Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Zajezdni Dębie w godzinach od 11.00 do 17.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Na scenie zobaczymy tańce i usłyszymy piosenki w wykonaniu zespołów z całego Dolnego Śląska. Zapraszamy również na warsztaty, wśród tematów „Gdy rodzice się rozstają…”. Wtedy też otwiera się specjalna strefa animacyjna, w której będą miały miejsce różne aktywności sportowe w tym gra w badmintona, zabawy kreatywne dla dzieci, malowanie twarzy itp.

Pod sceną zintegruje nas wspólna nauka tańca HORO prosto z Bułgarii, a punktualnie w południe rozpoczniemy debatę nt. „Czy bycie społecznikiem jest niemodne?”. Wśród kolejnych atrakcji m.in. warsztat na którym poznamy podstawy języka migowego „Kultura i język Głuchych” oraz debata o tematyce obywatelskiej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji „Czy bycie społecznikiem jest niemodne?” – zaproszenie na wydarzenie

Dla zainteresowanych dodajemy jeszcze plan – mapkę poglądową terenu zajezdni

Tak to wyglądało…
Dzień Społecznej SUPER MOCY! Dzień Społecznej SUPER MOCY! Dzień Społecznej SUPER MOCY! Dzień Społecznej SUPER MOCY! Dzień Społecznej SUPER MOCY!