II Dni Gerontologii - zaproszenie

II Dni Gerontologii - plakatCentrum konferencyjne Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przy ulicy Strzegomskiej 55, zaprasza w dniach 16-18 października 2017 na II Dni Gerontologii, które są organizowane w ramach Roku Edukacji Dorosłych w Europie 2017. W organizację wydarzenia włączyły się także: Federacja Uniwersytetów Trzeciego Wieku we Wrocławiu oraz Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – Wrocławskie Centrum Seniora.

II Dni Gerontologii – Wrocław 2017 to interdyscyplinarne forum wymiany wiedzy oraz dobrych praktyk na drodze do odnalezienia rozwiązań mających na celu edukację osób starszych, oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu i poprawienie jakości ich życia. Jest to przestrzeń dla otwartej dyskusji pomiędzy ekspertami oraz samymi zainteresowanymi. Postaramy się wspólnymi siłami odpowiedzieć na pytania, jakie stawia przed nami starzenie się społeczeństwa polskiego.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z zaproszeniem, które jednocześnie jest szczegółowym harmonogramem wydarzenia. Udział w II Dniach Gerontologii jest całkowicie bezpłatny i nie wymaga rejestracji.