Gazeta Senior

Gazeta Senior Wrocław – 01/2020 już jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej jak i tradycyjnej. Zapraszamy do czytania oraz rozpowszechniania.

Gazeta Senior – Dolny Śląsk – 01/2020 – Przeczytaj wydanie

W numerze m.in.

 • 28. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
  Na okładce Jurek Owsiak, który w rozmowie z Kazimierzem Nawrockim zachęca do udziału w 28. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale nie tylko. Panowie poruszyli wiele ciekawych wątków. Gorąco polecamy.
 • JAKI TO BYŁ ROK DLA SENIORÓW? PODSUMOWANIA 2019r.
  Przełom roku to najlepszy czas na podsumowania i małą inwentaryzację działań, zamierzeń i pomysłów. Dobrze jest spojrzeć za siebie, przyjrzeć się temu, czego dokonaliśmy w mijającym roku, ale przede wszystkim temu, co zostało przez nas pominięte. Mamy nadzieję, że sukcesy napędzą do działania, a naładowane baterie pozwolą zając się sprawami odłożonymi na półkę.
 • KARP WIĘCEJ ZDROWIA NA TALERZU
  Karp nie powinien być tylko świąteczną rybą, spożywaną raz do roku. Bo jego mięso jest bogate w białko, witaminy oraz tłuszcze o pozytywnym oddziaływaniu na organizm człowieka. I mało kaloryczne.
 • ILE LAT MA BIBLIA
  Najpopularniejsza książka na ziemi wydana w miliardach egzemplarzy i dostępna w każdym katolickim domu jest bardzo stara. Kiedy została wydana po raz pierwszy w formie księgi?
 • PREZENTY W LICZBACH. CO LUBIĄ POLACY?
  Mikołajki to była pierwsza grudniowa okazja, aby podarować najbliższym świąteczny upominek, ale co trzeci z nas boi się porażki w jego wyborze. Aby ustrzec się przed kupnem nietrafionego prezentu, aż 37% pyta o preferencje, a 34% kupuje kartę podarunkową. Jak wyglądają obecne zwyczaje i preferencje upominkowe Polaków sprawdził serwis Prezentmarzeń, realizując badanie.