Gazeta Senior

Gazeta Senior Wrocław – 03/2019 już jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej jak i tradycyjnej. Zapaszmy do czytania oraz rozpowszechniania.

Gazeta Senior – Dolny Śląsk – 03/2019 – Przeczytaj wydanie

W numerze m.in.

  • Idzie wiosna
    Wiosną budzimy się do życia i chętniej wychodzimy z domu. Zastane zimową porą kości warto rozruszać na sali gimnastycznej, a pojawiają się coraz ciekawsze propozycje aktywnego spędzania czasu „na sportowo”. Więcej w numerze. Wiosna to również naturalny czas porządków. Alicja Pionkowska, na swoim przykładzie, zaprasza do świata minimalizmu. Okazuje się, że to coś więcej niż modne hasło. Polecamy również dodatkowe źródła wiedzy i inspiracji.
  • Ciekawostki z Regionu
    Sprawdziliśmy również, jakie ciekawe pomysły i rozwiązania dla seniorów wdrażają przyjazne osobom starszym samorządy. W artykułach i wywiadach więcej szczegółów zdradzają włodarze Wrocławia, Krakowa i Ostrowa Wielkopolskiego.
  • Opieka
    Nie uciekniemy od problemów trudnych, walka z demencją i opieka to chleb powszechni wielu polskich seniorów. Garść wskazówek i podpowiedzi, jak sobie radzić z tymi trudnymi problemami i jak zadbać również o swoją formę na stronach poświęconych zdrowiu.