Gazeta Senior

Gazeta Senior Wrocław – 10/2018 już jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej jak i tradycyjnej. Zapaszmy do czytania oraz rozpowszechniania.

Gazeta Senior – Dolny Śląsk – 10/2018 – Przeczytaj wydanie

W numerze m.in.

 • Dbaj o ZDROWIE!
  ZDROWIE to słowo odmieniane przez wszystkie senioralne przypadki. Z tego też powodu w tym wydaniu znajdziecie obszerny dodatek, a w nim mnóstwo porad i wskazówek, które mogą okazać się cenne na etapie profilaktyki, leczenia, jak i opieki nad chorym seniorem. Od cukrzycy, przez nowotwory po słuch i Alzheimera. Polecamy!
 • Męski punkt widzenia
  Redaktorzy Jerzy Dudzik i Andrzej Wasilewski, w rubryce męski punkt widzenia, bez cenzury analizują dzisiejszą, jak i przyszłą rolę męskiej części senioralnej populacji. Jakie są ich wnioski? Na pewno bardzo ciekawe. Zapraszamy do lektury.
 • Listopadowa zaduma
  1 i 2 listopada to czas kontemplacji. Ku refleksji szczególnie polecamy materiał ks. dr. Zdzisława Kropidłowskiego. W tym numerze aż dwa artykuły autorstwa księdza Kropidłowskiego.
 • Wiadomości dla SENIORÓW
  Informacje z kraju to ciekawostki, które szczególnie przykuły naszą uwagę. Również dlatego, że można je z powodzeniem zaszczepiać w Waszych małych ojczyznach. Zarażajmy się dobrymi pomysłami dla seniorów.
 • Prenumerata
  Jeżeli chcecie czytać Gazetę Senior, miesięcznik jest dostępny w płatnej prenumeracie za pośrednictwem Poczty Polskiej, którą można zamówić w każdym urzędzie pocztowym. Prenumeraty na 2019 r. będą przyjmowane do 25 listopada, szczegóły str. 24.