Gazeta Senior

Gazeta Senior Wrocław – 9/2018 już jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej jak i tradycyjnej. Zapaszmy do czytania oraz rozpowszechniania.

Gazeta Senior – Dolny Śląsk – 9/2018 – Przeczytaj wydanie

W numerze m.in.

 • Zdrowie – aktualności, innowacje, autorytety
  Gorące, słoneczne lato trochę dało się we znaki seniorom, a jesienna aura przyniesie nowe wyzwania. Dlatego w tym wydaniu proponujemy mnóstwo wskazówek i porad, jak zadbać o zdrowie. Od inspiracji w postaci Marii Wojtaszek, która rozruszała pół Ostrowa Wielkopolskiego po rozmowę z prof. Wiesławem Jędrzejczakiem o innowacjach zmieniających życie pacjentów.
 • Wyborcze refleksje
  Wybory samorządowe za pasem a badania podpowiadają, że z wiekiem zainteresowanie polityką rośnie. Czy nasza ciekawość poczynaniami samorządowców przekłada się na zainteresowanie programem kandydatów i rozliczenie ich z wyborczych obietnic? Ku refleksji felieton Jerzego Dudzika i rozmowa z jednym z kandydatów, któremu zagadnienia polityki senioralnej wydają się bliskie. 
 • Dzieje się!
  Redaktorzy-seniorzy opisali specjalnie dla Was projekty dedykowane seniorom, które szczególnie przykuły ich uwagę. Inspiracje pochodzą z różnych zakątków kraju, a dzieje się w tej sprawie sporo. Warto wiedzieć, warto podpatrywać.
 • Turystyka – niski sezon równa się niskie ceny
  Tradycyjnie prezentujemy wiele turystycznych ofert. Już dziś warto pomyśleć o świątecznych pobytach!
 • Prenumerata
  Miesięcznik „Gazeta Senior” jest dostępny w płatnej prenumeracie za pośrednictwem Poczty Polskiej. Prenumeraty na 2019 r. przyjmowane będą do 25 listopada 2018 r. Zapraszam także na portal GazetaSenior.pl, gdzie codziennie publikujemy dodatkowe, interesujące treści.