Gazeta Senior

Gazeta Senior Wrocław – 11/2018 już jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej jak i tradycyjnej. Zapaszmy do czytania oraz rozpowszechniania.

Gazeta Senior – Dolny Śląsk – 11/2018 – Przeczytaj wydanie

W numerze m.in.

 • Świąteczne chwile
  Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok za pasem. Ośrodki i sanatoria zapraszają seniorów na świąteczne i zimowe pobyty oraz Sylwestra. Ks. Zdzisław Kropidłowski specjalnie dla Czytelników „Gazety Senior” przygotowała przegląd tradycji bożonarodzeniowych. Polecamy!
 • Noworoczne postanowienia
  Czeka nas najpewniej tradycyjne przejedzenie, następnie noworoczne postanowienia poprawy. Może warto przeżyć grudzień inaczej niż zwykle, zdrowiej, aktywniej i na swoim warunkach. Mnóstwo podpowiedzi i wskazówek, jak i z kim wkroczyć w 2019 r. z nowym, ożywczym nastawieniem, znajdziecie w rubryce Zdrowie, Aktywność i Turystyka.
 • Ostrzegamy
  Niezmiennie oszuści czyhają się na emerytury i oszczędności seniorów. Policja, ZUS, UOKiK ostrzegają, bądźcie czujni! Przegląd ostatnich oszustw i garść przestróg w aktualnym numerze.
 • Kultura 60+
  Sporo dzieje się w kulturze, donosimy o wielu interesujących wydarzeniach, publikacjach i kolejnej edycji festiwalu dojrzałych twórców 60+ „Wyścig Jaszczurów”. Już 6 grudnia uroczysta gala.