ZIG - spotkanie

Dzisiaj 13 maja br. odbyło się pierwsze spotkanie networkingowe online pt.: „ZIGworking” dla chętnych członków Zachodniej Izby Gospodarczej.

Fundacja Aktywny Senior jako członek Izby uczestniczyła w tym wydarzeniu. W krótkim wystąpieniu zasygnalizowała swój dotychczasowy 10 letni dorobek i przedstawiła informacje o realizowanym wraz z wrocławskim Uniwersytetem 3 letnim projekcie finansowany z H2020 „Współtworzenie usług publicznych w Europie”. Zaprosiliśmy uczestników wydarzenia do bliższego zapoznania się z przebiegiem i rezultatami tego projektu.

Inicjator „ZIGworking” Pan Edward Laufer Wiceprzewodniczący Rady ZIG Pracodawcy i Przedsiębiorcy oraz Prezes Zarządu Vantage Development S.A. potwierdził współpracę przy projekcie „Współtworzenie usług publicznych w Europie” jako jeden z jego Interesariuszy.

Fundacja zapewniła, że po zakończeniu tego projektu podzieli się z członkami ZIG jego rezultatami i produktami jakimi są monografia i Przewodnik „Współtworzenie usług publicznych od teorii do praktyki”.

Prezentacja: ZIGworking

Informacja o projekcie na: www.propolab.f-as.pl